18.10.2016 Immochan komercjalizuje nowe obiekty handlowe (dawne Reale)

 

 

Od września Immochan jest wyłącznym komercjalizatorem kolejnych 15 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan, zlokalizowanych w całej Polsce. Ich atutami są dobre wskaźniki odwiedzalności oraz dogodna lokalizacja.

Od kilku miesięcy zespół Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan. Mieszczą się one w 15 miastach Polski - w Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Grudziądzu, Kielcach, Lubinie, Lublinie, Mysłowicach, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Rybniku, Słupsku, Szczecinie, Warszawie oraz we Włocławku.

W obiektach handlowych oprócz hipermarketu Auchan funkcjonuje od kilkunastu do kilkudziesięciu butików. W sumie działa w nich 450 sklepów, a łączna powierzchnia najmu GLA obiektów wynosi 37 160 mkw. Przy każdym z nich znajdują się dogodne parkingi dla klientów o łącznej liczbie blisko 11 tys. miejsc.

Listę obiektów handlowych zarządzanych przez Immochan można znaleźć w broszurze informacyjnej …

Broszura do pobrania

 

Najemców, którzy chcieliby rozpocząć działalność handlową w jednym z obiektów, zapraszamy do kontaktu z managerami Immochan:

Marcin MATYSIAK
Senior Leasing Manager
email: mmatysiak@immochan.com
kom.: +48 502 446 764
 

Anna RATAJCZAK
Senior Leasing Manager
email: aratajczak@immochan.com
kom.: +48 502 446 752

 

Joanna MADEŃSKA
Junior Leasing Manager
email: jmadenska@immochan.com
tel.: +48 22 209 86 30

 

  Wróć do listy