29.01.2016 Nowe marki, bardziej przestronne wnętrze, więcej możliwości

 

Już wkrótce zakończymy drugi z trzech etapów rozbudowy naszej galerii. Wśród nowych marek, które otworzą swoje salony, będą Terranova oraz Media Expert. Otwarcie butików w nowej części galerii planujemy w kwietniu 2016 roku.

Obecny etap rozbudowy galerii handlowej rozpoczął się na początku sierpnia 2015 roku. Przebudowa, oprócz powiększenia powierzchni handlowej obiektu, zapewni dostosowanie jego wnętrza do wymagań ekologicznych i panujących trendów architektonicznych.
W gronie najemców, którzy otworzą butiki już na początku kwietnia, znajdzie się nowa, znana marka odzieżowa Terranova, która zajmie lokal o powierzchni blisko 1100 mkw. Na zewnątrz galerii handlowej, tuż obok sklepu Toys’R’Us, zostanie otwarty elektromarket Media Expert, o powierzchni 1045 mkw.

W przebudowanej, środkowej części galerii handlowej, nowe butiki otworzy również większość dotychczasowych najemców. Wśród nich będą Carry, CCC, Deichmann oraz City Sport. W trakcie prowadzonych prac przebudowano również pasaże. Powstała nowa, poszerzona strefa restauracyjna, strefy wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. Otwarcie pasaży odbędzie się 10 marca 2016 roku.

Kolejny, trzeci etap przebudowy naszej galerii hanlowej rozpocznie się w marcu br. Jego zakończenie planowane jest na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2016 roku. Prace budowlane obejmą prawą, południową część obiektu. Nie będą miały wpływu na funkcjonowanie galerii. Będzie można korzystać z trzech wejść do centrum handlowego i do hipermarketu Auchan.

 

  Wróć do listy