07.03.2016 Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zwiększy swoją powierzchnię i zyska nowych najemców

 

Już wiosną firma Immochan rozpocznie rozbudowę Centrum Handlowego Auchan w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej. Obiekt zyska ponad 5,8 tys. mkw. powierzchni handlowej, a liczba butików i lokali usługowych wzrośnie o kilkanaście. Wśród nowych marek znajdą się m.in. H&M, Toys’R’Us i Martes Sport. Otwarcie dobudowywanej części galerii handlowej planujemy na pierwszą połowę 2017 roku.

Galeria handlowa Auchan Hetmańska powstała w 2008 roku i cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów. W drugim kwartale 2016 roku rozpocznie się rozbudowa obiektu, dzięki której powierzchnia GLA zwiększy się  do ponad 25 tys. mkw., a liczba lokali handlowych wzrośnie do ponad 60.

Dwa największe lokale w rozbudowywanej galerii handlowej Auchan zajmą marka odzieżowa H&M oraz megasklep z zabawkami Toys’R’Us. Będzie to pierwszy w Białymstoku sklep tej amerykańskiej sieci, oferującej markowe zabawki i akcesoria dla dzieci. 

Trzeci co do wielkości lokal w dobudowanej części zajmie sklep sportowy Martes Sport. To sprawdzona i popularna wśród klientów marka, która jest obecna od kilku lat w portfolio Immochan.

Autorem projektu rozbudowy jest pracownia architektoniczna Egis Poland. Rozbudowana część galerii handlowej będzie spójnie połączona z dotychczasową bryłą budynku. Znajdzie się w niej  dodatkowe wejście dla klientów.

- Galeria handlowa będzie rozbudowywana w kierunku ulicy Hetmańskiej. Prace budowlane zostały zaplanowane tak, żeby nie zakłócać codziennego funkcjonowania najemców. Wszystkie salony i punkty usługowe będą otwarte w dotychczasowych godzinach. Bez zmian otwarte będą również hipermarket Auchan, market budowlany Leroy Merlin oraz sklep sportowy Decathlon. Wszystkich klientów prosimy o zwracanie uwagi na tablice informacyjne i wyrozumiałość – mówi Marlena Brzostowska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Hetmańska. 

 

  Wróć do listy